Şahika Feraye PDF

Tunisiamobilitycongress.com Şahika Feraye Image
AÇIKLAMA

Bir Şahika Feraye kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Şahika Feraye kitabını web sitemizde tunisiamobilitycongress.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Sinan Akyüz tarafından yazılmıştır.

..."Abla.""Efendim.""Biliyor musun?""Neyi?""Senin kaderin benimkini de yazmş..."Savrulan Hayatların Hikâyesi1900'lü yılların başı, Biga...Savaştan yorgun düşmüş bir millet, bir çiftlik ve zengin bir aile. Bir yemin ve o yeminle vicdanı arasında sıkışıp kalmış bir baba...Gün gelir kader zarını atar ve hayatlar savrulur dört bir tarafa.İncir Kuşları, Piruze-Şam'da Bir Türk Gelin, İki Kişilik Yalnızlık gibi çok okunan kitapların yazarı Sinan Akyüz'ün kaleminden genç yaşta Ürdün'e gelin giden iki kız kardeşin gerçek yaşam öyküsünü soluk soluğa okuyacaksınız.Bu romanı elinizden bırakamayacaksınız... Tarih, kader ve aşkın mükemmel bir karışımı...(Tanıtım Bülteninden)İnce Kapak: Sayfa Sayısı: 536Baskı Yılı: 2016Cep Boy: Sayfa Sayısı: 533Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Alfa Yayıncılık 

Ana Sayfa Halk Edebiyatı Şahika Feraye Pdf Kitap İndir.

BILGI

YAZAR: Sinan Akyüz

DOSYA ADI: Şahika Feraye.pdf

ISBN: 9786051067247

YAYIN TARIHI: 2013

DOSYA BOYUTU: 3,88 MB

İNDIR
ÇEVRIMIÇI OKU

Şahika Feraye Pdf İndir - Pdf İndir

Şahika Feraye Pdf İndir kitabının sayfa sayısı 536, basım tarihi belirtilmemişdir. Şahika Feraye Pdf İndirmek için sayfanın altında yer alan pdf indir butonuna basabilirsiniz.

EN ÇOK OKUNAN KITAPLAR

Şahika Feraye , Sinan Akyüz - Fiyatı & Satın Al | İdefix

19 Haziran 2013 Çarşamba. Şahika ve Feraye. Merhaba yeni bir kitapla karşınızdayım.Sinan Akyüz'ün Alfa yayınlarından çıkan son kitabı Şahika ve Feraye'den bahsetmek istiyorum biraz.

İLGILI KITAPLAR